Zapraszamy wszystkich, kobiety i mężczyzn w wieku 60-90 lat, z drużyny Football Fitness +60, z drużyny Football for the Heart, FC Prostata oraz Football Fitness ABC. Tak, wszyscy U90, którzy chcą wziąć udział w obozie przygotowawczym.

W zeszłym roku pojechały 42 kobiety i 15 mężczyzn z pięciu drużyn z Zelandii, z Frederikssund, Hundested, Skibby, Vanløse i Valby. W 2023 roku jest w nim miejsce aż dla 500 uczestników z całego kraju, w wieku 60-90 lat.

Obóz odbywa się w godzinach 8-11. września 2023 r., a program oferuje m.in. na 2 wspólnych treningach Football Fitness, prelekcji o piłce nożnej jako promocji zdrowia, wyprawie z emocjami nad jezioro Solskin oraz finałowym grillowaniu. Instruktorami są pracownicy i studenci SDU. Uczestnicy muszą zatrzymać się w Hasle Feriepark lub Æblehaven w Allinge.

Cena wynosi 2950 DKK od uczestnika i obejmuje transport z Dworca Centralnego w Kopenhadze, prom, zakwaterowanie na 3 noce, wyżywienie (również wieczorem przy grillu), pościel i ręczniki. Rejestracja rozpoczyna się 1 lutego 2023 r.

Podobnie jak w zeszłym roku, Football Fitness Camp jest organizowany w ścisłej współpracy DBU Bornholm i SDU, a inicjatorami są Lars Albæk, Peter Krustrup i Ulrich Ammundsen. Mamy już pozytywne wypowiedzi zeszłorocznych drużyn uczestniczących w turnieju: Frederikssund IK, Skibby IF, Hundested IK, Vanløse IF i BK Frem.

Wszystkie drużyny mogą się zarejestrować, niezależnie od liczby uczestników w drużynie. Jeśli jesteś nowym zawodnikiem Football Fitness w wieku 60-90 lat, możesz również zarejestrować się indywidualnie.

Zapisy i informacje na stronie DBU Bornholm: https://www.dbubornholm.dk/fodbold-fitness-camp-2023/

pt. d. 8/9: Wyjazd z dworca głównego Kbh, zakwaterowanie i trening Football Fitness.
sob. d. 9/9: Cudowny dzień z atrakcjami turystycznymi, zabawą i doznaniami kulinarnymi.
Syn. d. 9.10: Wykład o piłce nożnej i zdrowiu, wspólny trening Football Fitness i grill.
Ty. d. 9.11: Śniadanie i powrót do domu.