Fundacja Rzemiosła Szczecińskiego na Rzecz Uczniów Rzemiosła im. Edwarda Wódkiewicza oraz Izba Rzemieślnicza w Szczecinie są organizatorami projektu „Zostań rzemieślnikiem – bezpłatne kursy dla osób 60+”.

Zajęcia są współfinansowane ze środków budżetu województwa Zachodniopomorskiego.

Zapraszamy mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w wieku 60 + na warsztaty gastronomiczne. Na spotkania zapraszamy również wnuki.

Program warsztatów obejmuje 12 godzin (2 dni zajęć) z wybranego obszaru np. sporządzanie napojów na bazie kawy (barista), cukiernictwo. W ramach warsztatów odbędą się również spotkania z mistrzami gastronomii, specjalistami ds. żywienia lub pracownikami NFZ.

Zajęcia odbywają się w siedzibie Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjnego Izby Rzemieślniczej w Szczecinie przy Al. Wojska Polskiego 78.

Zapewniamy:

– mistrzów prowadzących kurs,
– dostęp do profesjonalnej kuchni,
– materiały do przyrządzania posiłków,
– zwrot kosztów dojazdu (po uzgodnieniach z biurem projektu),
– spotkanie przy ciastku i kawie,
– miłą atmosferę,

AKTUALIZACJA – dotyczy kursów gastronomicznych

Zajęcia odbędą się 15 i 16  listopada 2023.
15.11.2023 (środa) od 13.00 do 17.30
16.11.2023 (czwartek) od 13.00 do 17.30.

Miejsce realizacji:

Centrum Szkoleniowo-Egzaminacyjne Izby Rzemieślniczej w Szczecinie
Al. Wojska Polskiego 78
70-842Szczecin                                                                                                                                                                                                           Ilość miejsc: 8

Temat zajęć:

Produkcja wyrobów z ciasta półfrancuskiego/ rogale Marcińskie.
Prośba aby uczestnicy zabrali ze sobą dowody osobiste oraz fartuszki (jeśli posiadają).
1 osoba uczestniczy w dwudniowych zajęciach (1 osoba = 12 h lekcyjnych kursu).

Nie będą realizowane zajęcia z baristą i kucharskie.

————————–

Informacje i zapisy: